Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie. Jak co roku, miłośnicy grozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech doskonałych, mocnych filmach.

Maraton rozpocznie się o godzinie 20.00, 31 października 2020 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19A (Teatr Robotniczy). Promocyjna cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy! W związku z aktualnymi rządowymi wytycznymi, obowiązkowe jest noszenie maseczek.

W przerwach pomiędzy filmami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty UPIORNEGO SKLEPIKU, który podczas Maratonu będzie serwował napoje i przekąski. Dla uczestników przewidziany jest także specjalny konkurs na najbardziej przerażającą maseczkę ochronną - kupną lub wykonaną własnoręcznie.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet - kliknij TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:
1.    SAINT MAUD (2020)
Maud to młoda dziewczyna, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się w niebezpieczną obsesję...
2.    WIEDŹMA (2020)
Zbuntowany nastolatek Ben przyjeżdża na wakacje do ojca. Szybko poznaje mieszkających obok sąsiadów - młodą rodzinę z dziećmi, która pod płaszczykiem uprzejmości, wydaje się skrywać pełną grozy tajemnicę. Wkrótce chłopak dokonuje przerażającego odkrycia i podejmuje walkę z prastarą wiedźmą, której makabryczny duch czai się w złowrogim, pełnym śmiertelnych niebezpieczeństw lesie.
3.    POSSESSOR  (2020)
Specjalny pokaż przedpremierowy! Tajna organizacja, na zlecenie bogatych klientów, oferuje usługę wszczepienia implantu do mózgu, który umożliwia zmuszenie człowieka do popełniania zabójstw na zlecenie.