Zapraszamy na (pierwszy w Bielawie) koncert zespołu MIKROMUSIC, który odbędzie się 27 listopada 2020 o godz. 21.00.

Najnowsza płyta Mikromusic pt. „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.
Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie, i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.
Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku.Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r.

Ze względu na nadal obowiązujące obostrzenia liczba biletów ograniczona.

Link do sprzedaży: