OŚWIADCZENIE

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu działalności placówek kulturalnych w terminie 12-25.03 informujemy, że w tym okresie seanse filmowe w kinie MOKiS począwszy od dnia jutrzejszego NIE ODBĘDĄ SIĘ.

Zajęcia amatorskich sekcji kulturalnych i zespołów artystycznych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki również zostają ZAWIESZONE na czas dwóch tygodni.

Na grafice poniżej zaprezentowane są nowe daty wydarzeń, które nie mogły się odbyć z powodu kwarantanny. Zakupione już bilety obowiązują na nowe terminy.

Możliwy jest zwrot biletów zakupionych do kina, na koncert, czy inne wydarzenie. Bilety kupione w kasie MOKiS podlegają zwrotom wyłącznie za okazaniem paragonu, który jest dowodem zakupu, natomiast w przypadku biletów zakupionych online szczegóły dotyczące zwrotu biletów znajdują się na stronach internetowych poszczególnych bileterii.