Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie zaprasza na bielawskie obchody Dnia Świętego Patryka! Piętnastego marca w Sali Teatru Robotniczego zaprezentujemy niezwykłe widowisko taneczno-muzyczne pt. "IRLANDIA". Wyspiarski  kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! Gościem specjalnym będzie Ashleigh John - gwiazda tańca irlandzkiego, tancerka z Nowej Zelandii. Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz irlandzki zespół Macalla Trio.

IRLANDIA
Niedziela 15 marca 2020 g.17.00

Bilety: 40 zł

Taniec:
Ashleigh John - taniec irlandzki, tancerka irlandzkiego pochodzenia z Nowej Zelandii
Mateusz Wójcik – choreografia, reżyseria, taniec irlandzki,

Muzyka: