W niedzielę, 14 lipca o godzinie 19.00, zapraszamy na trzeci wieczór poetycko muzyczny w Parku Miejskim w Bielawie.
Gośćmi kolejnego spotkania z poezją i muzyką będą: Krzysztof Sobczak - (urodzony w 1978 r w Dzierżoniowie) - terapeuta-pedagog z wykształcenia, współtwórca grup i projektów poetyckich (m.in. „Czuli Barbarzyńcy”, „Kanapka Literacka”) i członek Klubu Miłośników Poezji Śpiewanej „Pozytywka” w Bielawie. Kocha górskie wędrówki, grę na gitarze i śpiew, poezję współczesną polską i zagraniczną (szczególnie poetów z pokolenia brulionu). Ma za sobą
liczne publikacje w prasie, Internecie, almanachach i wyróżnienia w konkursach poetyckich.  Jest żonaty, ma jedną córkę,  mieszka i pracuje w Dzierżoniowie. Piotr Woźniak, rocznik 1976, na stałe mieszka w Ostroszowicach. Publikował w internetowym wydaniu “Odry”, w “Cegle”, na stronie Fundacji na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza, w lokalnej prasie, internecie. Laureat kilku turniejów poetyckich. Związany z
Bielawskim klubem literackim „Pozytywka”. Miłośnik psów, gór i otwartych przestrzeni. W roku 2016 debiutował tomikiem “coś pomiędzy” wydanym nakładem wydawnictwa MaMiKo. Wystąpią również,  znani z poprzednich wieczorów Janusz Małolepszy (gitara, śpiew) i Barbara Pachura (gitara, śpiew). Spotkanie poprowadzi Anna Karasińska. Miejscem koncertu jest taras budynku Centrum Edukacji Ekologicznej, a w wypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zapraszamy do jego wnętrza. Jednocześnie informujemy, że cykl niedzielnych, parkowych spotkań poetycko-muzycznych, ze względu na bardzo duże zainteresowanie,  będzie kontynuowany do 4 sierpnia.