Już po raz czternasty w sali Teatru Robotniczego obył się koncert  pt.„Kwiatek dla Ewy”. Na scenie, wystąpili znani i mniej znani panowie, nie tylko z Bielawy, a ich prezentacje artystyczne były „ukłonem” dla pań z okazji przypadającego w tym dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet. Program koncertu był bardzo urozmaicony od Kofty po przeboje muzyki pop.

Prezentacje sceniczne otworzył tego dnia dyrektor Mokisu Jan Gładysz, który po złożeniu w imieniu wszystkich wykonawców życzeń dla pań wykonał utwór „Jej Portret”. Pozostali wykonawcy występowali solo, w duetach i zespołowo. Nie zabrakło tradycyjnego konkursu sms-owego z nagrodą - zaproszeniem na kolację „Dla Dwojga" ufundowaną przez bar RABARBAR w Bielawie.

Wśród piątkowych wykonawców znaleźli się: radni Rady Miejskiej, Rafał Kuśmierek, Krzysztof Możejko i  Jarosław Florczak. „Bielawscy rewelersi” czyli  męski filar zespołu „Czerwona Jarzębina”, Wacław Wiliński  i  Ireneusz Lutz oraz Kapela Bielawska.  Specjalne pokazy „Światło i dźwięk” z użyciem żywego ognia i laserów zaprezentował Rafał Smoliński. Publiczność, której większość stanowiły oczywiście panie, bardzo gorąco przyjęła koncert.