Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Wychodzi na jaw, że ów Milord oferuje swoje usługi towarzyskie... Wkrótce spotyka starego przyjaciela, z którym postanawia się odprężyć tak jak za dawnych czasów - wśród "wrocławskiej snobistycznej śmietanki" na spektaklu w Teatrze Scena Kamienica. Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego drugim życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę... Zapraszamy na nowy spektakl Sceny Kamienica z dużą dozą humoru, pokazem rewii paryskiej i z piosenką francuską w tle!

Realizatorzy:
Autor spektaklu, scenariusz, reżyseria, scenografia: Damian Domalewski