Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

INWAZJA KRASNALI !

Wiadomość z ostatniej chwili! Dzisiaj, 1 września 2017 r. o godz. 15.00 w sali bocznej Teatru Robotniczego w Bielawie odbędzie się prezentacja pierwszej bielawskiej gry planszowej INWAZJA BIELAWSKICH KRASNALI. Gra została przygotowana przez pomysłodawców inicjatywy "Planszówki łączą pokolenia" realizowanej w ramach projektu Centrum Aktywności Lokalnej programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury.

Bielawskie Bractwo Kości zaprasza wszystkich chętnych na prezentację i pierwszą publiczną rozgrywkę. W tą grę jak i w inne planszówki będzie można grać na specjalnych spotkaniach w całej Bielawie jak również przy okazji imprez plenerowych. Pierwsza z nich to Dzień Działkowca, który odbędzie się 2 września przy obwodnicy obok Domu Działkowca ( Góra Parkowa ).

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej