INWAZJA KRASNALI !

Wiadomość z ostatniej chwili! Dzisiaj, 1 września 2017 r. o godz. 15.00 w sali bocznej Teatru Robotniczego w Bielawie odbędzie się prezentacja pierwszej bielawskiej gry planszowej INWAZJA BIELAWSKICH KRASNALI. Gra została przygotowana przez pomysłodawców inicjatywy "Planszówki łączą pokolenia" realizowanej w ramach projektu Centrum Aktywności Lokalnej programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury.

Bielawskie Bractwo Kości zaprasza wszystkich chętnych na prezentację i pierwszą publiczną rozgrywkę. W tą grę jak i w inne planszówki będzie można grać na specjalnych spotkaniach w całej Bielawie jak również przy okazji imprez plenerowych. Pierwsza z nich to Dzień Działkowca, który odbędzie się 2 września przy obwodnicy obok Domu Działkowca ( Góra Parkowa ).