Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie, wychodząc ku oczekiwaniom mieszkańców, informuje, że od dnia 19 kwietnia 2017 wprowadza możliwość płacenia kartami bankowymi. Dodatkowo wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych posiadający stosowną aplikację swojego banku, mogą w kasie MOKiS płacić poprzez BLIKA.

Przypominamy, że wszystkie bilety na oferowane przez nas wydarzenia dostępne są również na naszej stronie internetowej www.mokisbielawa.pl i można je zakupić drogą internetową wykorzystując płatności elektroniczne.
Zachęcamy do skorzystania z nowych form płatności.