Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie, wychodząc ku oczekiwaniom mieszkańców, informuje, że od dnia 19 kwietnia 2017 wprowadza możliwość płacenia kartami bankowymi. Dodatkowo wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych posiadający stosowną aplikację swojego banku, mogą w kasie MOKiS płacić poprzez BLIKA.

Przypominamy, że wszystkie bilety na oferowane przez nas wydarzenia dostępne są również na naszej stronie internetowej www.mokisbielawa.pl i można je zakupić drogą internetową wykorzystując płatności elektroniczne.
Zachęcamy do skorzystania z nowych form płatności.

 

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej