Zwrot biletów jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku nieodbycia się imprezy lub seansu filmowego.

Jak robić zwroty:
Zwrot środków za bilety elektroniczne zakupione przez internet nastąpi na rachunek bankowy klienta w okresie do 4 dni po zakupie - w terminie późniejszym zwroty nie będą przyjmowane. Aby taki zwrot był dokonany prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - prosimy podać w temacie wiadomości "Zwrot biletów na koncert ...". Środki za zakupione bilety zostaną zwrócone pod warunkiem podania przez klienta w wiadomości email następujących danych:
- imię i nazwisko
- numeru telefonu, na który bilety zostały wysłane
- nr rachunku bankowego, na który mają zostać wysłane środki
- ilość zwracanych biletów
- łączna kwota zwracanych biletów
- 9 cyfrowy numer biletu podany w wiadomości sms lub bezpośrednio pod kodem 2D.